Witamy na naszej szkolnej stronie internetowej!

Kalendarz imprez i uroczystości szkolnych 2017/18

Czas realizacji

Tematyka uroczystości

Osoby odpowiedzialne

Wrzesień

Uroczyste   rozpoczęcie roku szkolnego

 

 

Rajd   rowerowy

 

 

 

Anna   Sowała-Rembielak

Anna   Pawlikowska

 

Nauczyciele   w-f, Agnieszka Grabowska

Październik

 

 

04.10.   2017 Diecezjalne Spotkania Młodych- Licheń

 

Wyjazd   do aqaparku

 

Terenowe   warsztaty geologiczne

 

Pasowanie   na ucznia klas I

Grażyna   Marczewska

 

 

Nauczyciele   w-f

 

Agnieszka   Grabowska

 

Beata   Skrzypczyńska, Katarzyna Kulda

 

Listopad

Stu-lecie edukacji we wsi Czechy

 

 

11   listopada

 

18.11.2017   Dzień Biblioteki

 

 

21   listopada- Dzień Życzliwości

 

Andrzejki

 

Prawa   Dziecka

 

 

 

Dzień   Pluszowego Misia

 

 

 

Międzynarodowy   konkurs informatyczny "Bóbr"

 

 

 

 

Wszyscy   nauczyciele

 

 

Opiekun   samorządu

 

Bożena   Gąsiorowska,

Alicja   Kluska

 

Grażyna   Marczewska

 

Wychowawcy

 

Beata   Skrzypczyńska,

Alicja   Kowalska

 

 

Elżbieta   Rosiak, Katarzyna Kulda,

Bożena   Gąsiorowska

 

Ewelina   Kotowska,

Jarosław   Szewczyk

 

Grudzień

Mikołajki

 

Mikołajki   na wesoło

 

 

Jasełka

 

 

Spotkania   wigilijne klas

 

Konkurs   kolęd i pastorałek

 

 

 

Wyjazd   na lodowisko- klasy gimnazjum,

Wyjazd   na lodowisko- szkoła podstawowa

 

 

 

 

Wychowawcy   klas

 

Alicja   Kowalska,

Beata   Skrzypczyńska

 

Grażyna   Marczewska,

Bożena   Gąsiorowska

 

Wychowawcy   klas

 

Opiekunowie   samorządu uczniowskiego

 

 

Nauczyciele   w-f

Styczeń

Konkurs   krajoznawczy "Poznajemy Ojcowiznę"

 

Pasowanie   uczniów klas I na czytelników

 

 

25.01.2017   Zabawa choinkowa

 

Agnieszka   Grabowska

 

Alicja   Kluska,

Bożena   Gąsiorowska

 

Wszyscy   nauczyciele

Luty

Walentynki

 

Dzień   Bezpiecznego Internetu

 

 

 

Samorząd   szkolny

 

Beata   Skrzypczyńska,

Alicja   Kowalska,

Elżbieta   Rosiak,

Ewelina   Kotowska

 

Marzec

Kangur   Matematyczny

 

Dzień   żołnierzy wyklętych

 

 

Jarosław   Szewczyk,

 

Aneta   Napieralska

Kwiecień

Konkurs   przedmiotowy EDI

 

 

Podsumowanie   Ogólnopolskiego Konkursu "Arsenał pamięci"

 

Okręgowy   konkurs fizyczny dla klas II szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

Gminny   Konkurs Czytelniczy

 

 

Wycieczka   edukacyjna- Łódź w światowej czołówce Street Art

 

 

"Dzień   Ziemi"

 

Jarosław   Szewczyk,

Monika   Milczarek

 

Aneta   Napieralska

 

 

Tomasz   Mielczarek, Bogumiła Kwiecień

Alicja   Kluska,

Bożena   Gąsiorowska

 

Agnieszka   Grabowska,

Barbara   Chwiałkowska

 

 

Anna   Guć, Alina Wrąbel

Maj

Tydzień   bibliotek

 

 

"Potyczki   matematyczne"

 

 

 

 

Rozstrzygnięcie   konkursu warcabowego

 

Święto   Patrona Szkoły

 

 

 

Konkurs   turystyczno- krajoznawczy

 

Rajd   rowerowy

 

 

Powiatowy   Konkurs Chemiczny

 

Alicja   Kluska,

Bożena   Gąsiorowska

 

Jarosław   Szewczyk, Grażyna Leśniewska, Bogumiła Kwiecień

 

 

Elżbieta   Rosiak

 

Grażyna   Marczewska,

Beata   Skrzypczyńska,

Bożena   Gąsiorowska

 

Agnieszka   Grabowska

 

Elżbieta   Rosiak,

Alicja   Kowalska

 

Alina   Wrąbel,

Grażyna   Leśniewska

 

Czerwiec

04.06.2018   Dzień dziecka-Dzień Sportu

 

 

Gminny   Konkurs Językowy

 

 

Festyn   rodzinny

 

Prezentacje  projektów uczniowskich klas gimnazjalnych

 

22.06.2018r.Uroczystość   zakończenia roku szkolnego

 

 

 

Nauczyciele   w-f, opiekunowie samorządu

 

Nauczyciele   języków obcych

 

Wszyscy   nauczyciele

 

Nauczyciele-   opiekunowie projektów

 

Wychowawcy   II klas gimnazjalnych