Witamy na naszej szkolnej stronie internetowej!

Szkoła Podstawowa w Czechach - Klasa 8

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 fizyka 302 mgr Tomasz Mielczarek
09:50 - 10:35 matematyka 316 mgr Grażyna Leśniewska
10:45 - 11:30 język polski 20 mgr Martyna Cieślak
11:40 - 12:25 godzina wychowawcza 20 mgr Martyna Cieślak
12:40 - 13:25 wychowanie fizyczne chłopcy D mgr Artur Górzawski
wychowanie fizyczne dziewczęta D mgr Aleksandra Wróbel
13:30 - 14:15 historia 318 mgr Justyna Gutowska

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język polski 20 mgr Martyna Cieślak
08:55 - 09:40 informatyka dziewczęta 313 mgr Zbigniew Curul
wychowanie fizyczne chłopcy D mgr Artur Górzawski
09:50 - 10:35 edukacja dla bezpieczeństwa 313 mgr Zbigniew Curul
10:45 - 11:35 religia 211 mgr Grażyna Marczewska
11:40 - 12:25 język angielski podstawa 216 mgr Ewa Gąsiorowska
język rosyjski rozszerzenie 308 mgr Joanna Banaś
12:40 - 13:25 język rosyjski podstawa 318 mgr Joanna Banaś
język angielski rozszerzenie 17 mgr Monika Milczarek
13:30 - 14:15 chemia 316 mgr Alina Wrąbel

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 doradztwo zawodowe 16 mgr Alicja Kowalska
08:55 - 09:40 historia 318 mgr Justyna Gutowska
09:50 - 10:35 język polski 20 mgr Martyna Cieślak
10:45 - 11:30 język angielski podstawa 318 mgr Ewa Gąsiorowska
język angielski rozszerzenie 17 mgr Monika Milczarek
11:40 - 12:25 matematyka 316 mgr Grażyna Leśniewska
12:40 - 13:25 wychowanie fizyczne dziewczęta D mgr Aleksandra Wróbel
informatyka 313 mgr Zbigniew Curul
13:30 - 14:15 wiedza o społeczeństwie 318 mgr Ewa Pędziwiatr
14:20 - 13:25 religia 310 mgr Grażyna Marczewska

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 biologia 311 mgr Anna Guć
08:55 - 09:40 fizyka 302 mgr Tomasz Mielczarek
09:50 - 10:35 wychowanie fizyczne dziewczęta D mgr Aleksandra Wróbel
wychowanie fizyczne chłopcy D mgr Artur Górzawski
10:45 - 11:30 wychowanie fizyczne dziewczęta D mgr Aleksandra Wróbel
wychowanie fizyczne chłopcy D mgr Artur Górzawski
11:40 - 12:25 matematyka D mgr Grażyna Leśniewska
12:40 - 13:25 język polski 20 mgr Martyna Cieślak
13:30 - 14:15 geografia 310 mgr Agnieszka Grabowska

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język angielski podstawa 216 mgr Ewa Gąsiorowska
język rosyjski rozszerzenie 308 mgr Joanna Banaś
08:55 - 09:40 język rosyjski podstawa 308 mgr Joanna Banaś
język angielski rozszerzenie 17 mgr Monika Milczarek
09:50 - 10:35 język polski 20 mgr Martyna Cieślak
10:45 - 11:30 kreatywny język polski 20 mgr Martyna Cieślak
11:40 - 12:25 matematyka 316 mgr Grażyna Leśniewska
12:40 - 13:25 chemia 316 mgr Alina Wrąbel
13:30 - 14:15 wiedza o społeczeństwie 318 mgr Ewa Pędziwiatr