Witamy na naszej szkolnej stronie internetowej!

Szkoła Podstawowa w Czechach - Klasa 5a

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 wychowanie fizyczne chłopcy D mgr Donata Jasiewicz
09:50 - 10:35 wychowanie fizyczne Dziewczęta D mgr Donata Jasiewicz
wychowanie fizyczne Chłopcy D mgr Aleksandra Wróbel
10:45 - 11:30 język polski 211 mgr Stoparczyk Anna
11:40 - 12:25 godzina wychowawcza 17 mgr Monika Milczarek
12:40 - 13:25 matematyka 16 mgr Jarosław Szewczyk
13:30 - 14:15 muzyka 211 mgr Bożena Gąsiorowska
14:20 - 15:05 plastyka 209 mgr Barbara Chwiałkowska

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 język polski 211 mgr Stoparczyk Anna
język polski 211 mgr Stoparczyk Anna
10:45 - 11:30 historia 318 mgr Justyna Gutowska
11:40 - 12:25 technika 209 mgr Barbara Chwiałkowska
12:40 - 13:25 matematyka 16 mgr Jarosław Szewczyk
13:30 - 14:15 matematyka dodatkowa 16 mgr Jarosław Szewczyk
wychowanie do życia w rodzinie 20 mgr Grażyna Marczewska

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 wychowanie fizyczne chłopcy D mgr Donata Jasiewicz
09:50 - 10:35 język polski 218 mgr Stoparczyk Anna
10:45 - 11:30 matematyka 16 mgr Jarosław Szewczyk
11:40 - 12:25 religia 211 mgr Grażyna Marczewska
12:40 - 13:25 język angielski 17 mgr Monika Milczarek
13:30 - 14:15 język rosyjski 308 mgr Joanna Banaś
14:15 - 15:05 wychowanie fizyczne dziewczęta D mgr Aleksandra Wróbel

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język polski 218 mgr Stoparczyk Anna
08:55 - 09:40 informatyka dziewczęta 313 mgr Zbigniew Curul
wychowanie fizyczne chłopcy D mgr Donata Jasiewicz
09:50 - 10:35 język rosyjski 308 mgr Joanna Banaś
10:45 - 11:30 religia 211 mgr Grażyna Marczewska
11:40 - 12:25 geografia 310 mgr Agnieszka Grabowska
12:40 - 13:25 język angielski 17 mgr Monika Milczarek
13:30 - 14:15 kreatywna historia 318 mgr Justyna Gutowska

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język angielski 17 mgr Monika Milczarek
08:55 - 09:40 historia 318 mgr Justyna Gutowska
09:50 - 10:35 matematyka 16 mgr Jarosław Szewczyk
10:45 - 11:30 biologia 311 mgr Anna Guć
11:40 - 12:25 wychowanie fizyczne dziewczęta D mgr Aleksandra Wróbel
informatyka chłopcy 313 mgr Zbigniew Curul
12:40 - 13:25 wychowanie fizyczne dziewczęta D mgr Donata Jasiewicz