Witamy na naszej szkolnej stronie internetowej!

Klasy Gimnazjum włączone do Szkoły Podstawowej Czechach - Klasa IIa

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 matematyka 308 mgr Bogumiła Kwiecień
09:50 - 10:35 język angielski Rozszerzenie 310 mgr Ewa Gąsiorowska
język angielski Podstawa 216 mgr Ariadna Galewska
10:45 - 11:30 język angielski Rozszerzenie 310 mgr Ewa Gąsiorowska
język rosyjski Podstawa 308 mgr Joanna Banaś
11:40 - 12:25 godzina wychowawcza 211 mgr Artur Górzawski
12:40 - 13:25 technika 209 mgr Barbara Chwiałkowska
13:30 - 14:15 chemia 316 mgr Alina Wrąbel
14:20 - 15:05 informatyka Dziewczęta 313 mgr Zbigniew Curul
wychowanie fizyczne Chłopcy D mgr Artur Górzawski

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 wychowanie fizyczne Dziewczęta D mgr Aleksandra Wróbel
08:55 - 09:40 wiedza o społeczeństwie 318 mgr Ewa Pędziwiatr
09:50 - 10:35 język rosyjski Rozszerzenie 308 mgr Joanna Banaś
język angielski Podstawa 216 mgr Ariadna Galewska
10:45 - 11:30 język polski 218 mgr Anna Adamska
11:40 - 12:25 fizyka  302 mgr Tomasz Mielczarek
12:40 - 13:25 matematyka 316 mgr Bogumiła Kwiecień
13:30 - 14:15 biologia 311 mgr Anna Guć

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 historia 318 mgr Aneta Napieralska
08:55 - 09:40 zajęcia artystyczne 209 mgr Barbara Chwiałkowska
09:50 - 10:35 geografia 310 mgr Agnieszka Grabowska
10:45 - 11:30 język polski 318 mgr Anna Adamska
11:40 - 12:25 religia 310 mgr Grażyna Marczewska
12:40 - 13:25 chemia 311 mgr Alina Wrąbel
13:30 - 14:15 język angielski Rozszerzenie 216 mgr Ewa Gąsiorowska
język rosyjski Podstawa 308 mgr Joanna Banaś
14:20 - 15:05 informatyka Chłopcy 313 mgr Zbigniew Curul

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 matematyka 211 mgr Bogumiła Kwiecień
09:55 - 10:35 język polski 211 mgr Anna Adamska
10:45 - 11:30 język polski 211 mgr Anna Adamska
11:40 - 12:25 wychowanie fizyczne Chłopcy D mgr Artur Górzawski
wychowanie fizyczne Dziewczęta D mgr Aleksandra Wróbel
12:40 - 13:25 wychowanie fizyczne Chłopcy D mgr Artur Górzawski
wychowanie fizyczne Dziewczęta D mgr Aleksandra Wróbel
13:30 - 14:15 język angielski rozszerzenie 216 mgr Ewa Gąsiorowska
język angielski podstawa 310 mgr Ariadna Galewska
14:20 - 15:05 historia 318 mgr Ewa Pędziwiatr

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 język polski 218 mgr Anna Adamska
09:50 - 10:35 wychowanie fizyczne Chłopcy D mgr Artur Górzawski
wychowanie fizyczne Dziewczyny D mgr Aleksandra Wróbel
10:45 - 11:30 język rosyjski Rozszerzenie 308 mgr Joanna Banaś
język angielski Podstawa 216 mgr Ariadna Galewska
11:40 - 12:25 geografia 310 mgr Agnieszka Grabowska
12:40 - 13:25 religia 211 mgr Grażyna Marczewska
13:30 - 14:15 matematyka 302 mgr Bogumiła Kwiecień