Witamy na naszej szkolnej stronie internetowej!

Klasy Gimnazjum włączone do Szkoły Podstawowej Czechach - Klasa IIb

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 matematyka 308 mgr Bogumiła Kwiecień
08:55 - 09:40 historia 318 mgr Aneta Napieralska
09:50 - 10:35 język angielski Rozszerzenie 310 mgr Ewa Gąsiorowska
język angielski Podstawa 216 mgr Ariadna Galewska
10:45 - 11:30 język angielski Rozszerzenie 310 mgr Ewa Gąsiorowska
język rosyjski Podstawa 308 mgr Joanna Banaś
11:40 - 12:25 godzina wychowawcza 311 mgr Aleksandra Wróbel
12:40 - 13:25 język polski 211 mgr Stoparczyk Anna
13:30 - 14:15 geografia 310 mgr Agnieszka Grabowska
14:25 - 15:10 wychowanie fizyczne Chłopcy D mgr Artur Górzawski

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 wychowanie fizyczne dziewczęta D mgr Aleksandra Wróbel
informatyka chłopcy 313 mgr Zbigniew Curul
08:55 - 09:40 język polski 209 mgr Stoparczyk Anna
09:50 - 10:35 język rosyjski Rozszerzenie 308 mgr Joanna Banaś
język angielski Podstawa 216 mgr Ewa Gąsiorowska
10:45 - 11:30 matematyka 302 mgr Grażyna Leśniewska
11:40 - 12:25 chemia 316 mgr Alina Wrąbel
12:40 - 13:25 fizyka 302 mgr Tomasz Mielczarek
13:30 - 14:15 religia 218 mgr Grażyna Marczewska

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 wychowanie do życia w rodzinie 308 mgr Grażyna Marczewska
08:55 - 09:40 zajęcia techniczne 209 mgr Barbara Chwiałkowska
09:50 - 10:35 język polski 218 mgr Stoparczyk Anna
10:45 - 11:30 wiedza o społeczeństwie  318 mgr Ewa Pędziwiatr
11:40 - 12:25 wychowanie fizyczne dziewczęta D mgr Aleksandra Wróbel
wychowanie fizyczne chłopcy D mgr Artur Górzawski
12:40 - 13:25 wychowanie fizyczne dziewczęta D mgr Aleksandra Wróbel
wychowanie fizyczne chłopcy D mgr Artur Górzawski
13:30 - 14:15 język angielski Rozszerzenie 216 mgr Ewa Gąsiorowska
język angielski Podstawa 310 mgr Ariadna Galewska

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język polski 211 mgr Stoparczyk Anna
08:55 - 09:40 fizyka 302 mgr Tomasz Mielczarek
09:50 - 10:35 wychowanie fizyczne dziewczęta D mgr Aleksandra Wróbel
wychowanie fizyczne chłopcy D mgr Artur Górzawski
10:45 - 11:30 język rosyjski rozszerzenie 308 mgr Joanna Banaś
język angielski podstawa 216 mgr Ariadna Galewska
11:40 - 12:25 matematyka 302 mgr Grażyna Leśniewska
12:35 - 13:25 chemia 316 mgr Alina Wrąbel
13:30 - 14:15 informatyka dziewczęta 313 mgr Zbigniew Curul