Witamy na naszej szkolnej stronie internetowej!

Szkoła Podstawowa w Czechach - Klasa 4b

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 wychowanie fizyczne Dziewczęta D mgr Aleksandra Wróbel
08:55 - 09:40 religia 17 mgr Mirosława Walczak
09:50 - 10:35 historia 318 mgr Justyna Gutowska
10:45 - 11:30 język angielski 216 mgr Ariadna Galewska
11:40 - 12:25 godzina wychowawcza 216 mgr Ariadna Galewska
12:40 - 13:25 przyroda 311 mgr Alina Wrąbel

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język polski 310 mgr Anna Adamska
08:55 - 09:40 wychowanie fizyczne Dziewczęta D mgr Aleksandra Wróbel
informatyka Grupa 1 18 mgr Ewelina Kotowska
zajęcia świetlicowe Grupa 2 mgr Agnieszka Staniucha-Szewczyk
09:50 - 10:35 wychowanie fizyczne Dziewczęta D mgr Aleksandra Wróbel
wychowanie fizyczne Chłopcy D mgr Donata Jasiewicz
10:45 - 11:30 matematyka 16 mgr Jarosław Szewczyk
11:40 - 12:25 plastyka 209 mgr Barbara Chwiałkowska

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 język polski 316 mgr Anna Adamska
09:50 - 10:35 język polski 316 mgr Anna Adamska
10:45 - 11:30 matematyka 16 mgr Jarosław Szewczyk
11:40 - 12:25 muzyka 211 mgr Bożena Gąsiorowska
12:40 - 13:25 informatyka Grupa 2 18 mgr Ewelina Kotowska

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 wychowanie fizyczne Chłopcy D mgr Donata Jasiewicz
08:55 - 09:40 matematyka 16 mgr Jarosław Szewczyk
09:50 - 10:35 technika 209 mgr Barbara Chwiałkowska
10:45 - 11:30 język angielski 216 mgr Ariadna Galewska
11:40 - 12:25 język polski 211 mgr Anna Adamska

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język polski 218 mgr Anna Adamska
08:55 - 09:40 język angielski 216 mgr Ariadna Galewska
09:50 - 10:35 matematyka 16 mgr Jarosław Szewczyk
10:45 - 11:30 religia 18 mgr Mirosława Walczak
11:40 - 12:25 przyroda 316 mgr Alina Wrąbel
12:40 - 13:25 wychowanie fizyczne Dziewczęta D mgr Aleksandra Wróbel
wychowanie fizyczne Chłopcy D mgr Donata Jasiewicz
13:30 - 14:15 wychowanie fizyczne Chłopcy D mgr Donata Jasiewicz