Witamy na naszej szkolnej stronie internetowej!

Szkoła Podstawowa w Czechach - Klasa 5b

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 wychowanie fizyczne dziewczęta M mgr Ewa Wojtasik
09:50 - 10:35 matematyka 16 mgr Jarosław Szewczyk
10:45 - 11:30 język polski 20 mgr Aneta Niewiadomska
11:40 - 00:00 godzina wychowawcza 18 mgr Ewelina Kotowska
12:40 - 13:25 język angielski 310 mgr Agnieszka Grabowska
13:30 - 14:15 muzyka 211 mgr Bożena Gąsiorowska

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język rosyjski 308 mgr Joanna Banaś
08:55 - 09:40 przyroda 311 mgr Anna Guć
09:50 - 10:35 matematyka 16 mgr Jarosław Szewczyk
10:45 - 11:30 język angielski 310 mgr Ewa Gąsiorowska
11:40 - 12:25 religia 17 mgr Mirosława Walczak
12:40 - 13:25 wychowanie fizyczne chłopcy D mgr Ewa Wojtasik
13:30 - 14:15 wychowanie fizyczne D mgr Ewa Wojtasik

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język polski 20 mgr Aneta Niewiadomska
08:55 - 09:40 historia 16 mgr Ewa Pędziwiatr
09:50 - 10:35 plastyka 209 mgr Barbara Chwiałkowska
10:45 - 11:30 wychowanie fizyczne dziewczęta M mgr Ewa Wojtasik
wychowanie fizyczne chłopcy M mgr Ewa Wojtasik
11:40 - 12:25 zajęcia komputerowe dziewczęta 18 mgr Ewelina Kotowska
wychowanie fizyczne chłopcy M mgr Ewa Wojtasik
12:40 - 13:25 matematyka 16 mgr Jarosław Szewczyk
13:30 - 14:15 matematyka 16 mgr Jarosław Szewczyk

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 wychowanie fizyczne dziewczęta D mgr Ewa Wojtasik
08:55 - 09:40 wychowanie fizyczne dziewczęta D mgr Ewa Wojtasik
09:50 - 10:35 język angielski 310 mgr Agnieszka Grabowska
10:45 - 11:30 matematyka 16 mgr Jarosław Szewczyk
11:40 - 12:25 religia 16 mgr Mirosława Walczak
12:40 - 13:25 język polski 20 mgr Aneta Niewiadomska
13:30 - 14:15 język rosyjski 308 mgr Joanna Banaś

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 wychowanie fizyczne chłopcy D mgr Ewa Wojtasik
08:55 - 09:45 przyroda 311 mgr Anna Guć
09:50 - 10:35 przyroda 311 mgr Anna Guć
10:45 - 11:30 język polski 20 mgr Aneta Niewiadomska
11:40 - 12:25 język polski D mgr Aneta Niewiadomska
12:40 - 13:25 zajęcia techniczne 209 mgr Barbara Chwiałkowska
13:30 - 14:15 wychowanie do życia w rodzinie 2 okres roku szkolnego 17 mgr Mirosława Walczak