Witamy na naszej szkolnej stronie internetowej!

Szkoła Podstawowa w Czechach - Klasa 6b

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 przyroda 311 mgr Anna Guć
09:50 - 10:35 matematyka 316 mgr Bogumiła Kwiecień
10:45 - 11:30 język polski 218 mgr Agnieszka Filipowska
11:40 - 12:25 godzina wychowawcza 218 mgr Agnieszka Filipowska
12:40 - 13:25 zajęcia komputerowe 18 mgr Ewelina Kotowska
wychowanie fizyczne Chłopcy D mgr Artur Górzawski
zajęcia świetlicowe mgr Elżbieta Rosiak
13:30 - 14:15 wychowanie fizyczne Dziewczęta D mgr Donata Jasiewicz
wychowanie fizyczne Chłopcy D mgr Artur Górzawski
14:20 - 15:05 wychowanie fizyczne Dziewczęta D mgr Donata Jasiewicz

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 zajęcia komputerowe grupa 2 18 mgr Ewelina Kotowska
08:55 - 09:40 matematyka 316 mgr Grażyna Leśniewska
09:50 - 10:35 religia 20 mgr Mirosława Walczak
10:45 - 11:30 język polski 211 mgr Agnieszka Filipowska
11:40 - 12:25 wychowanie fizyczne Dziewczęta D mgr Donata Jasiewicz
wychowanie fizyczne Chłopcy D mgr Artur Górzawski
12:40 - 13:25 historia 318 mgr Ewa Pędziwiatr
13:30 - 14:15 plastyka 209 mgr Barbara Chwiałkowska

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 wychowanie fizyczne Chłopcy D mgr Artur Górzawski
08:45 - 09:40 język rosyjski 308 mgr Joanna Banaś
09:50 - 10:35 język polski 218 mgr Agnieszka Filipowska
10:45 - 11:30 język polski 218 mgr Agnieszka Filipowska
11:40 - 12:25 wychowanie fizyczne Dziewczęta D mgr Donata Jasiewicz
zajęcia świetlicowe Chłopcy mgr Elżbieta Rosiak
12:40 - 13:25 język angielski 17 mgr Monika Milczarek

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język polski 310 mgr Agnieszka Filipowska
08:55 - 09:40 matematyka 211 mgr Grażyna Leśniewska
09:50 - 10:35 historia 318 mgr Ewa Pędziwiatr
10:45 - 11:30 przyroda 311 mgr Anna Guć
11:40 - 12:25 przyroda 311 mgr Anna Guć
12:40 - 13:25 język angielski 17 mgr Monika Milczarek
13:30 - 14:15 wychowanie do życia w rodzinie pierwszy okres roku szkolnego 211 mgr Grażyna Marczewska