Witamy na naszej szkolnej stronie internetowej!

Klasy Gimnazjum włączone do Szkoły Podstawowej Czechach - Klasa IIIc

Wychowawca

mgr Ewa Pędziwiatr

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język polski 218 mgr Agnieszka Filipowska
08:55 - 09:40 fizyka mgr Tomasz Mielczarek
09:50 - 09:40 wychowanie fizyczne D mgr Artur Górzawski
10:45 - 11:30 wychowanie fizyczne D mgr Aleksandra Wróbel
godzina wychowawcza 318 mgr Ewa Pędziwiatr
12:40 - 13:25 język rosyjski 313 mgr Joanna Banaś
13:30 - 14:15 język angielski 216 mgr Ariadna Galewska

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język angielski 216 mgr Ariadna Galewska
08:55 - 09:40 język rosyjski 308 mgr Joanna Banaś
09:50 - 10:35 historia 318 mgr Ewa Pędziwiatr
10:45 - 11:35 informatyka 308 mgr Zbigniew Curul
11:40 - 12:25 matematyka 310 mgr Bogumiła Kwiecień
12:40 - 13:25 religia 211 mgr Grażyna Marczewska
13:30 - 14:15 geografia 310 mgr Agnieszka Grabowska
14:20 - 15:05 wychowanie do życia w rodzinie 2 okres roku szkolnego

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 matematyka 302 mgr Bogumiła Kwiecień
08:55 - 09:40 matematyka 318 mgr Bogumiła Kwiecień
09:50 - 10:35 wiedza o społeczeństwie 318 mgr Ewa Pędziwiatr
10:45 - 11:30 religia 310 mgr Grażyna Marczewska
11:40 - 12:25 język polski 218 mgr Agnieszka Filipowska
12:40 - 13:25 muzyka 211 mgr Marta Szewczyk
13:30 - 14:15 edukacja dla bezpieczeństwa 313 mgr Zbigniew Curul

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 fizyka 302 mgr Tomasz Mielczarek
08:55 - 09:40 biologia 311 mgr Anna Guć
09:50 - 10:35 historia 318 mgr Ewa Pędziwiatr
10:45 - 11:30 wychowanie fizyczne chłopcy D mgr Artur Górzawski
wychowanie fizyczne dziewczęta D mgr Aleksandra Wróbel
11:40 - 12:25 język angielski rozszerzony 216 mgr Ariadna Galewska
język angielski podstawa 216 mgr Ewa Gąsiorowska
12:40 - 13:25 język polski 218 mgr Agnieszka Filipowska
13:30 - 14:15 matematyka 302 mgr Bogumiła Kwiecień

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język rosyjski podstawa 308 mgr Joanna Banaś
08:55 - 09:40 wychowanie fizyczne chłopcy D mgr Artur Górzawski
wychowanie fizyczne D mgr Aleksandra Wróbel
09:50 - 10:35 matematyka 302 mgr Bogumiła Kwiecień
10:45 - 11:30 chemia 316 mgr Alina Wrąbel
11:40 - 12:25 język polski 218 mgr Agnieszka Filipowska
12:40 - 13:25 język polski 218 mgr Agnieszka Filipowska
13:30 - 14:15 plastyka 209 mgr Barbara Chwiałkowska
plastyka 209 mgr Barbara Chwiałkowska