Witamy na naszej szkolnej stronie internetowej!

Klasy Gimnazjum włączone do Szkoły Podstawowej Czechach - Klasa IIIb

Moja klasa

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 informatyka dziewczęta 313 mgr Zbigniew Curul
wychowanie fizyczne chłopcy D mgr Artur Górzawski
08:55 - 09:40 język angielski Rozszerzenie 216 mgr Ewa Gąsiorowska
język rosyjski Podstawa 308 mgr Joanna Banaś
09:50 - 10:35 język rosyjski rozszerzenie 308 mgr Joanna Banaś
język angielski podstawa 216 mgr Ariadna Galewska
10:45 - 11:30 język angielski Rozszerzenie 216 mgr Ewa Gąsiorowska
język angielski Podstawa 311 mgr Ariadna Galewska
11:40 - 12:25 fizyka 302 mgr Tomasz Mielczarek
12:40 - 13:25 język polski 218 mgr Małgorzata Kiełbaska
13:30 - 14:15 matematyka 302 mgr Bogumiła Kwiecień
14:20 - 15:05 wychowanie do życia w rodzinie 2 okres 318 mgr Grażyna Marczewska

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 matematyka 302 mgr Bogumiła Kwiecień
09:50 - 10:35 język angielski podstawa 302 mgr Ariadna Galewska
język rosyjski rozszerzenie 308 mgr Joanna Banaś
10:45 - 11:30 wychowanie fizyczne dziewczęta D mgr Aleksandra Wróbel
wychowanie fizyczne chłopcy mgr Artur Górzawski
11:40 - 12:25 wychowanie fizyczne dziewczęta D mgr Aleksandra Wróbel
wychowanie fizyczne chłopcy D mgr Artur Górzawski
12:40 - 13:25 język polski 218 mgr Małgorzata Kiełbaska
13:30 - 14:15 chemia 316 mgr Alina Wrąbel
14:20 - 15:05 wiedza o społeczeństwie 318 mgr Ewa Pędziwiatr

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 informatyka chłopcy 313 mgr Zbigniew Curul
08:55 - 09:40 biologia 311 mgr Anna Guć
09:50 - 10:35 język angielski podstawa 216 mgr Ariadna Galewska
język angielski rozszerzenie 311 mgr Ewa Gąsiorowska
10:45 - 11:30 język polski 218 mgr Małgorzata Kiełbaska
11:40 - 12:25 wychowanie fizyczne chłopcy D mgr Artur Górzawski
wychowanie fizyczne dziewczęta D mgr Aleksandra Wróbel
12:40 - 13:25 matematyka 302 mgr Bogumiła Kwiecień
13:30 - 14:15 matematyka 302 mgr Bogumiła Kwiecień

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 wychowanie fizyczne dziewczęta D mgr Aleksandra Wróbel
08:55 - 09:40 matematyka 302 mgr Bogumiła Kwiecień
09:50 - 10:35 język rosyjski podstawa 308 mgr Joanna Banaś
język angielski rozszerzenie 216 mgr Ewa Gąsiorowska
10:45 - 11:30 edukacja dla bezpieczeństwa 313 mgr Zbigniew Curul
11:40 - 12:25 fizyka 302 mgr Tomasz Mielczarek
12:40 - 13:25 historia 318 mgr Ewa Pędziwiatr
13:30 - 14:15 religia 211 mgr Grażyna Marczewska