Witamy na naszej szkolnej stronie internetowej!

Klasy Gimnazjum włączone do Szkoły Podstawowej Czechach - Klasa IIIb

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 religia 211 mgr Grażyna Marczewska
08:55 - 09:40 język polski 218 mgr Agnieszka Filipowska
09:50 - 10:35 fizyka 302 mgr Tomasz Mielczarek
10:45 - 11:30 chemia 316 mgr Alina Wrąbel
11:40 - 12:25 godzina wychowawcza 316 mgr Grażyna Leśniewska
12:40 - 13:25 wiedza o społeczeństwie 218 mgr Ewa Pędziwiatr
13:30 - 14:15 język rosyjski Rozszerzenie 308 mgr Joanna Banaś
język angielski Podstawa 216 mgr Ewa Gąsiorowska

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 wychowanie do życia w rodzinie Pierwszy okres roku szkolnego 308 mgr Grażyna Marczewska
08:55 - 09:40 wychowanie fizyczne Dziewczęta D mgr Aleksandra Wróbel
wychowanie fizyczne Chłopcy D mgr Artur Górzawski
09:50 - 10:35 wychowanie fizyczne Dziewczęta D mgr Aleksandra Wróbel
wychowanie fizyczne Chłopcy D mgr Artur Górzawski
10:45 - 11:30 edukacja dla bezpieczeństwa 313 mgr Zbigniew Curul
11:40 - 12:25 matematyka 313 mgr Grażyna Leśniewska
12:40 - 13:25 matematyka 316 mgr Grażyna Leśniewska
13:30 - 14:15 język polski 218 mgr Agnieszka Filipowska

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 fizyka 302 mgr Tomasz Mielczarek
09:50 - 10:35 wychowanie fizyczne Dziewczęta D mgr Aleksandra Wróbel
wychowanie fizyczne Chłopcy D mgr Artur Górzawski
10:45 - 11:30 matematyka 316 mgr Grażyna Leśniewska
11:40 - 12:25 język rosyjski Rozszerzenie 308 mgr Joanna Banaś
język angielski Podstawa 216 mgr Ewa Gąsiorowska
12:40 - 13:25 język angielski Rozszerzenie 310 mgr Ewa Gąsiorowska
informatyka Podstawa 313 mgr Zbigniew Curul
13:30 - 14:15 język polski 218 mgr Agnieszka Filipowska

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język angielski Rozszerzenie 216 mgr Ewa Gąsiorowska
język rosyjski Podstawa 308 mgr Joanna Banaś
08:55 - 09:40 historia 318 mgr Aneta Napieralska
09:50 - 10:35 matematyka 211 mgr Grażyna Leśniewska
10:45 - 11:30 wychowanie fizyczne Dziewczęta D mgr Aleksandra Wróbel
wychowanie fizyczne Chłopcy D mgr Artur Górzawski
11:40 - 12:25 plastyka 209 mgr Barbara Chwiałkowska
12:40 - 13:25 geografia 310 mgr Agnieszka Grabowska
13:30 - 14:15 biologia 311 mgr Anna Guć