Witamy na naszej szkolnej stronie internetowej!

Klasy Gimnazjum włączone do Szkoły Podstawowej Czechach - Klasa IIIa

Wychowawca

mgr Joanna Banaś

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 matematyka 316 mgr Grażyna Leśniewska
08:55 - 09:40 matematyka 316 mgr Grażyna Leśniewska
09:50 - 10:35 wychowanie fizyczne Dziewczęta D mgr Aleksandra Wróbel
wychowanie fizyczne Chłopcy D mgr Artur Górzawski
10:45 - 11:30 wychowanie fizyczne Dziewczęta D mgr Aleksandra Wróbel
wychowanie fizyczne Chłopcy D mgr Artur Górzawski
11:40 - 12:25 godzina wychowawcza 308 mgr Joanna Banaś
12:40 - 13:25 język angielski Rozszerzenie 216 mgr Ewa Gąsiorowska
język angielski Podstawa 302 mgr Ariadna Galewska
13:30 - 14:15 historia 318 mgr Aneta Napieralska
14:20 - 15:05 chemia 316 mgr Alina Wrąbel

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 wiedza o społeczeństwie 318 mgr Ewa Pędziwiatr
08:55 - 09:40 język polski 218 mgr Anna Adamska
09:50 - 10:35 język polski 218 mgr Anna Adamska
10:45 - 11:30 plastyka 209 mgr Barbara Chwiałkowska
11:40 - 12:25 religia 211 mgr Grażyna Marczewska
12:40 - 13:25 biologia 311 mgr Anna Guć
13:30 - 14:15 fizyka 302 mgr Bogumiła Kwiecień
14:20 - 15:05 wychowanie do życia w rodzinie Pierwszy semestr 218 mgr Grażyna Marczewska

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język polski 316 mgr Anna Adamska
08:55 - 09:40 religia 216 mgr Grażyna Marczewska
09:50 - 10:35 informatyka Rozszerzenie 313 mgr Zbigniew Curul
język rosyjski Podstawa 308 mgr Joanna Banaś
10:45 - 11:30 język rosyjski Rozszerzenie 308 mgr Joanna Banaś
język angielski Podstawa 216 mgr Ariadna Galewska
11:40 - 12:25 język angielski Rozszerzenie 216 mgr Ewa Gąsiorowska
język angielski Podstawa 308 mgr Ariadna Galewska
12:40 - 13:25 język angielski Rozszerzenie 216 mgr Ewa Gąsiorowska
informatyka Podstawa 313 mgr Zbigniew Curul
13:30 - 14:15 matematyka 316 mgr Grażyna Leśniewska

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 język polski 218 mgr Anna Adamska
09:50 - 10:35 fizyka 302 mgr Bogumiła Kwiecień
10:45 - 11:30 wychowanie fizyczne Dziewczęta D mgr Aleksandra Wróbel
wychowanie fizyczne Chłopcy D mgr Artur Górzawski
11:40 - 12:25 matematyka 316 mgr Grażyna Leśniewska
12:40 - 13:25 język angielski Rozszerzenie 216 mgr Ewa Gąsiorowska
język rosyjski Podstawa 308 mgr Joanna Banaś
13:30 - 14:15 historia 318 mgr Ewa Pędziwiatr
14:20 - 15:05 muzyka 211 mgr Bożena Gąsiorowska

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 chemia 316 mgr Alina Wrąbel
08:55 - 09:40 wychowanie fizyczne Dziewczęta D mgr Aleksandra Wróbel
wychowanie fizyczne Chłopcy D mgr Artur Górzawski
09:50 - 10:35 język rosyjski Rozszerzenie 308 mgr Joanna Banaś
język angielski Podstawa 216 mgr Ariadna Galewska
10:45 - 11:30 język polski 218 mgr Anna Adamska
11:40 - 12:25 matematyka 318 mgr Grażyna Leśniewska
12:40 - 13:25 edukacja dla bezpieczeństwa 313 mgr Zbigniew Curul
13:30 - 14:15 geografia 310 mgr Agnieszka Grabowska