Witamy na naszej szkolnej stronie internetowej!

Klasy Gimnazjum włączone do Szkoły Podstawowej Czechach - Klasa IIIa

Moja klasa

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 wychowanie fizyczne chłopcy D mgr Artur Górzawski
08:55 - 09:40 język angielski rozszerzenie 216 mgr Ewa Gąsiorowska
język rosyjski podstawa 308 mgr Joanna Banaś
09:50 - 10:35 język angielski podstawa 216 mgr Ariadna Galewska
język rosyjski rozszerzenie 308 mgr Joanna Banaś
10:45 - 11:30 język angielski rozszerzenie 216 mgr Ewa Gąsiorowska
język angielski podstawa 311 mgr Ariadna Galewska
11:40 - 12:25 matematyka 310 mgr Bogumiła Kwiecień
12:40 - 13:25 chemia 316 mgr Alina Wrąbel
13:30 - 14:15 język polski 218 mgr Małgorzata Kiełbaska
14:20 - 15:05 biologia 311 mgr Anna Guć

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 historia 218 mgr Justyna Gutowska
08:55 - 09:40 plastyka 209 mgr Barbara Chwiałkowska
09:50 - 10:35 język angielski podstawa 216 mgr Ariadna Galewska
język rosyjski rozszerzenie 308 mgr Joanna Banaś
10:45 - 11:30 wychowanie fizyczne chłopcy D mgr Artur Górzawski
wychowanie fizyczne dziewczyny D mgr Aleksandra Wróbel
11:40 - 12:25 wychowanie fizyczne chłopcy D mgr Artur Górzawski
wychowanie fizyczne dziewczyny D mgr Aleksandra Wróbel
12:40 - 13:25 wiedza o społeczeństwie 318 mgr Ewa Pędziwiatr
13:30 - 14:15 język polski 218 mgr Małgorzata Kiełbaska
14:20 - 15:05 informatyka 313 mgr Zbigniew Curul

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 wychowanie do życia w rodzinie mgr Mirosława Walczak
08:55 - 09:40 język polski 218 mgr Małgorzata Kiełbaska
09:50 - 10:35 język angielski podstawa 216 mgr Ariadna Galewska
język angielski rozszerzenie 311 mgr Ewa Gąsiorowska
10:45 - 11:30 matematyka 302 mgr Bogumiła Kwiecień
11:40 - 12:25 wychowanie fizyczne chłopcy 216 mgr Artur Górzawski
12:40 - 13:25 religia 209 mgr Grażyna Marczewska
13:30 - 14:15 muzyka 211 mgr Bożena Gąsiorowska

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 wychowanie fizyczne Dziewczęta D mgr Aleksandra Wróbel
informatyka Chłopcy 313 mgr Zbigniew Curul
08:55 - 09:40 edukacja dla bezpieczeństwa 313 mgr Zbigniew Curul
09:50 - 10:35 język rosyjski podstawa 308 mgr Joanna Banaś
język angielski rozszerzenie 216 mgr Ewa Gąsiorowska
10:45 - 11:30 historia 318 mgr Justyna Gutowska
11:40 - 12:25 matematyka 310 mgr Bogumiła Kwiecień
12:40 - 13:25 fizyka 302 mgr Tomasz Mielczarek
13:30 - 14:15 chemia 316 mgr Alina Wrąbel