04 listopada 2016 17:10 | Aktualności

Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe

Podsumowanie roku sportowego 2015/2016

22 września 2016 roku, odbyło się podsumowanie roku szkolnego 2015/2016 w rywalizacji sportowej. Chłopcy z gimnazjum zajęli III miejsce, a dziewczyny V miejsce w rywalizacji powiatowej.

Indywidualne biegi przełajowe – gimnazjum

22 września 2016r. PMOS zorganizował zawody w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych. Nasi reprezentanci spisali się na 100%. Chłopcy w kwalifikacji drużynowej zdobyli w powiecie II miejsce, a dziewczyny IV miejsce. Poszczególne wyniki prezentują się następująco:

Chłopcy

Dziewczyny

- Daniel Pluskwa 4 m-ce

- Sebastian Przesmycki 6 m-ce

- Łukasz Badziak 7 m-ce

- Dawid Pietrasik 8 m-ce

- Wiktor Strzeszewski 13 m-ce

- Łukasz Suchański 16 m-ce

- Justyna Lis

- Anita Lis

- Oliwia Janiak

- Małgorzata Cieślik

- Magdalena Kazek

- Zuzanna Kłysińska

- Wiktoria Zientalak

Dwóch chłopców z naszej szkoły zakwalifikowało się do finału Wojewódzkich Indywidualnych Biegów Przełajowych, który odbył się w Uniejowie 28.10.2016r. Wywalczyli:

- Daniel Pluskwa 10 m-ce w województwie

- Sebastian Przesmycki 55 m-ce w województwie

Indywidualne biegi przełajowe – Szkoła podstawowa

28 września 2016 roku odbyły się Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe dla uczniów szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów. Zajęli oni następujące miejsca, zapewniając sobie udział w finale, który odbył się 12.10.2016 r. w Uniejowie.

- Patryk Kowasz 2 m-ce w powiecie; 24 m-ce w województwie

- Maksymilian Andrzejczyk 6 m-ce w powiecie; 74 m-ce w województwie.