06 lutego 2017 19:46 | Aktualności

Sportowiec Roku

3 lutego 2017r. Zarząd Powiatu Zduńskowolskiego zorganizował galę uhonorowania pracy i wysiłku najlepszych sportowców minionego roku. Podczas uroczystości, która odbyła się w Powiatowym Centrum Sportu, Kultury i Rekreacji w Zduńskiej Woli, nagrodzonych zostało 23 zawodników i 6 trenerów. Wśród wyróżnionych znaleźli się także uczniowie naszej szkoły, którzy przez cały rok wykazali się niezwykłymi umiejętnościami. Wyróżnienie otrzymał uczeń klasy IIIB gimnazjum – Szymon Moj z klubu Strzelectwa Sportowego „LOK Sokół” oraz Karolina Bomba uczennica klasy IIA, która reprezentuje Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Park” w rzucie młotem.

Wszystkim, a w szczególności naszym Reprezentantom, gratulujemy i życzymy jeszcze lepszych osiągnięć w przyszłym roku.