04 maja 2017 14:41 | Aktualności

Fascynująca Fizyka

25 kwietnia 2017r. Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki zorganizowało podsumowanie wszystkich konkursów fizycznych przeprowadzonych w roku szkolnym 2016/2017. Największy sukces odniósł uczeń klasy IIC – Mateusz Suchański, który zakwalifikował się do ścisłego finału doświadczalnego Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego Dla Gimnazjalistów pt. „Fascynująca Fizyka”. Podczas finału zaprezentował niesamowite doświadczenie i uzyskał tytuł laureata. Mateuszowi przyznano także punkty, które pomogą mu w rekrutacji do szkoły ponadgimnazjalnej. W konkursie brali również uczniowie klasy IIIB: Aleksandra Różańska, Iga Sienkiewicz, Patrycja Felczerek, Wojciech Król oraz uczennica klasy IIC Agnieszka Kwiecień. Wymienieni uczniowie zakończyli  swoje zmagania na 3 etapie konkursu – finale teoretycznym. Naszych uzdolnionych fizyków do  konkursów przygotował pan Tomasz Mielczarek.