Witamy na naszej szkolnej stronie internetowej!

Kalendarz imprez i uroczystości szkolnych 2019/20

Czas realizacji

            Tematyka uroczystości

Osoby odpowiedzialne

wrzesień

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

2019/2020

 

 

Rajd rowerowy

 

Samorząd uczniowski

 

 

 

Nauczyciele w-f

 

październik

Diecezjalne spotkania młodych – Licheń

 

Wyjazd do Aquaparku

 

Terenowe warsztaty geologiczne. Wycieczka do załęczańskiego Parku Krajobrazowego

 

Pasowanie na ucznia klasy I

 

 

Urodziny SKO

 

 

 

Dzień biblioteki

 

Grażyna Marczewska

 

Nauczyciele w-f

 

Agnieszka Grabowska

 

 

Ewa Kikowska AnnaPawlikowska

 

Jarosław Szewczyk

Agnieszka Besser-Krysiak

Beata Skrzypczyńska

 

Bożena Gąsiorowska

Alicja Kluska

 

listopad

11 listopada

 

 

Dzień życzliwości

 

 

 

Andrzejki

 

Prawa Dziecka - przedstawienie profilaktyczne

dla klas 1-5

 

dla klas 6-8

 

 

Szkolny Dzień Pluszowego Misia - montaż słowno-muzyczny

 

 

 

Klasowy Dzień Pluszowego Misia

 

 

 

Międzynarodowy konkurs informatyczny „Bóbr”

 

 Konkursy EDI, Pingwin

 

Opiekun samorządu

Barbara Chwiałkowska

 

Grażyna Marczewska

Elżbieta Rosiak

Agnieszka Grabowska

 

Wychowawcy

 

Beata Skrzypczyńska

Alicja Kowalska

 

Marzena Budzyńska-Górecka

 

Elżbieta Rosiak

Katarzyna Kulda

Beata Skrzypczyńska

Alicja Kluska

 

Wiola Kowalczyk

Bogusława Damas

Ewa Kikowska

 

Ewelina Kotowska

Jarosław Szewczyk

 

Monika Milczarek

Jarosław Szewczyk

Ariadna Galewska

Agnieszka Filipowska

Aneta Niweiadomska

 

grudzień

Mikołajki

 

Mikołajki na wesoło

 

 

Spotkania wigilijne klas

 

Konkurs kolęd i pastorałek

 

 

 

Wyjazd na lodowisko

Wychowawcy klas

 

Alicja Kowalska

Beata Skrzypczyńska

 

Wychowawcy klas

 

Opiekunowie samorządu

Uczniowskiego

Barbara Chwiałkowska

 

Nauczyciele w-f

 

styczeń

Konkurs krajoznawczy „Poznajemy Ojcowiznę”,

 

„Arsenał Pamięci”

 

Pasowanie uczniów klas I na czytelników

 

 

Zabawa choinkowa

 

Zawodowiec 2020

 

Zajęcia feryjne (sportowe)

Agnieszka Grabowska

 

 

Justyna Gutowska

 

Alicja Kluska

Bożena Gąsiorowska

 

Wszyscy nauczyciele

 

Ewa Pędziwiatr

 

Nauczyciela w-f

 

luty

Walentynki

 

Dzień języka ojczystego

 

 

 

Szkolny Dzień Bezpiecznego Internetu

Klasy 1-5

 

 

Klasy 6-8

Samorząd szkolny

 

Agnieszka Filipowska

Aneta Niewiadomska

Małgorzata Kiełbaska

 

Beata Skrzypczyńska

Alicja Kowalska

Elżbieta Rosiak

Ewelina Kotowska

Marzena Budzyńska-Górecka

 

marzec

Kangur matematyczny

 

Dzień żołnierzy wyklętych

 

 

Dzień wiosny „Zielono nam” – konkurs recytatorski, konkurs plastyczny

 

 

 

Światowy dzień poezji

 

 

Szkolny konkurs piosenki

 

 

„Łamańce językowe dla wszystkich” - organizacja zabaw logopedycznych z okazji Europejskiego Dania Logopedy

 

Szkolny konkurs ortograficzny

 

 

 

Europejski Dzień Logopedy - spotkanie logopedów gminy Zduńska Wola

Jarosław Szewczyk

 

Ewa Pędziwiatr

Justyna Gutowska

 

Beata Skrzypczyńska

Katarzyna Kulda

Bogusława Damas

Ewa Kikowska

 

Alicja Kluska

Bożena Gąsiorowska

 

Alicja Kluska

Bożena Gąsiorowska

 

Anna Sowała-Rembielak

Bogusława Damas

 

 

Agnieszka Filipowska

Małgorzata Kiełbaska

Aneta Niweiadomska

 

Anna Sowała-Rembielak

 

 

kwiecień

Konkurs przedmiotowy EDI

 

 

 

 

Gminny konkurs czytelniczy

 

 

Dzień Ziemi

 

 

Okręgowy konkurs fizyczny

 

 

Jarosław Szewczyk

Monika Milczarek

Ariadna Galewska

Ewa Gąsiorowska

 

Alicja Kluska

Bożena Gąsiorowska

 

Anna Guć

Agnieszka Grabowska

 

Tomasz Mielczarek

Bogumiła Kwiecień

maj

Tydzień bibliotek

 

 

Święto Patrona Szkoły

 

 

 

 

 

Potyczki matematyczne

 

 

 

Rozstrzygnięcie konkursu warcabowego

 

Konkurs turystyczno – krajoznawczy

 

Powiatowy konkurs chemiczny

 

Podchody geograficzne

 

Alicja Kluska

Bożena Gąsiorowska

 

Grażyna Marczewska

Beata Skrzypczyńska

Bożena Gąsiorowska

Barbara Chwiałkowska

 

 

Jarosław Szewczyk

Grażyna Leśniewska

Bogumiła Kwiecień

 

Elżbieta Rosiak

 

Agnieszka Grabowska

 

Grażyna Leśniewska

 

Agnieszka Grabowska

 

czerwiec

Dzień Dziecka – Dzień Sportu

 

 

Gminny konkurs językowy

 

 

Festyn rodzinny

 

Zwiedzanie cmentarza żydowskiego w Zduńskiej Woli

 

Uroczystość zakończenia roku szkolnego

 

Nauczyciele w-f

Opiekunowie samorządu

 

Nauczyciele języków obcych

 

Wszyscy nauczyciele

 

Agnieszka Grabowska

 

 

Wychowawcy klas 7