Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na naszej szkolnej stronie internetowej!

Kalendarz imprez i uroczystości szkolnych 2020/2021

Czas realizacji

                    Tematyka uroczystości

Osoby odpowiedzialne

wrzesień

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

2020/2021

 

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

 

Rajd rowerowy

 

Dzień Języków Obcych

 

Wychowawcy klas

 

 

Jarosław Szewczyk

 

Nauczyciele w-f

 

Nauczyciele

 j. angielskiego

październik

 

 

Wyjazd do Aquaparku

 

Dzień Patrona Szkoły

 

 

 

 

 

Pasowanie na ucznia klasy I

 

 

Urodziny SKO

 

 

 

Dzień biblioteki

 

 

 

Szkolny konkurs plastyczny „Kolory jesieni”

 dla klas 1-3

 

 

Nauczyciele w-f

 

Grażyna Marczewska

Bożena Gąsiorowska

Beata Skrzypczyńska

Barbara Chwiałkowska

Mirosława Walczak

 

Beata Skrzypczyńska

Katarzyna Kulda

 

Jarosław Szewczyk

Agnieszka Besser-Krysiak

Beata Skrzypczyńska

 

Bożena Gąsiorowska

Alicja Kluska

Bogusława Damas

 

Anna Pawlikowska

Bogusława Damas

 

listopad

11 listopada

 

 

 

Dzień życzliwości

 

 

 

 

Andrzejki

 

 

 

Szkolny Dzień Pluszowego Misia - montaż słowno-muzyczny dla klas 1-3

 

 

 

 

Międzynarodowy konkurs informatyczny „Bóbr”

 

Konkursy EDI, Pingwin

 

Opiekun samorządu

Barbara Chwiałkowska

Bożena Gąsiorowska

 

Grażyna Marczewska

Elżbieta Rosiak

Agnieszka Grabowska

Alicja Kowalska

 

Wychowawcy

 

 

 

Elżbieta Rosiak

Alicja Kluska

Wychowawcy kl.1-3

 

 

 

Ewelina Kotowska

Jarosław Szewczyk

 

Monika Milczarek

Jarosław Szewczyk

Ariadna Galewska

Agnieszka Filipowska

Aneta Niewiadomska

 

grudzień

Mikołajki na wesoło

 

 

 

Spotkania wigilijne klas

 

Koncert kolęd i pastorałek

 

 

 

 

Wyjazd na lodowisko

Alicja Kowalska

Beata Skrzypczyńska

Wychowawcy klas

 

Wychowawcy klas

 

Opiekunowie Samorządu

Uczniowskiego

Barbara Chwiałkowska

Bożena Gąsiorowska

 

Nauczyciele w-f

 

styczeń

Konkurs krajoznawczy „Poznajemy Ojcowiznę”,

 

Ogólnopolski konkurs historyczny

dla kl.4-8  „Arsenał Pamięci”

 

Pasowanie uczniów klas I na czytelników

 

 

 

Zabawa choinkowa

 

Wojewódzki konkurs dla klas 8 „Zawodowiec 2020”.

 

 

Zajęcia feryjne (sportowe)

Agnieszka Grabowska

 

 

Agnieszka Grabowska

 

 

Alicja Kluska

Bożena Gąsiorowska

Bogusława Damas

 

Wszyscy nauczyciele

 

Ewa Pędziwiatr

Agnieszka Grabowska

 

 

Nauczyciela w-f

 

luty

Walentynki

 

Dzień języka ojczystego

 

 

 

 

Szkolny Dzień Bezpiecznego Internetu

Klasy 1-8

 

 

 

Samorząd szkolny

 

Agnieszka Filipowska

Aneta Niewiadomska

Małgorzata Kiełbaska

 

 

Beata Skrzypczyńska

Alicja Kowalska

Elżbieta Rosiak

Ewelina Kotowska

Jarosław Szewczyk

Marzena Budzyńska-Górecka

 

marzec

Kangur matematyczny

 

Ogólnopolski konkurs historyczny „Dzień żołnierzy wyklętych”-prelekcje, wystawa IPN

 

 

Dzień wiosny „Zielono nam” – szkolny konkurs recytatorski, szkolny konkurs plastyczny dla klas 1-3

 

 

 

 

Światowy dzień poezji

 

 

 

Szkolny konkurs piosenki obcojęzycznej

 

 

 

Logopedyczny konkus recytatorski „Łamańce językowe dla wszystkich” - z okazji Europejskiego Dania Logopedy

 

Szkolny konkurs ortograficzny dla klas 4-8

 

 

 

Europejski Dzień Logopedy - spotkanie logopedów gminy Zduńska Wola

 

Szkolny konkurs ortograficzny dla klas 2-3

 

Jarosław Szewczyk

 

Ewa Pędziwiatr

 

 

 

Beata Skrzypczyńska

Katarzyna Kulda

Bogusława Damas

Ewa Kikowska

Anna Pawlikowska

 

Alicja Kluska

Bożena Gąsiorowska

Agnieszka Filipowska

 

 

Bożena Gąsiorowska

Nauczyciele

 j. angielskiego

 

Anna Sowała-Rembielak

Bogusława Damas

 

 

Agnieszka Filipowska

Małgorzata Kiełbaska

Aneta Niewiadomska

 

Anna Sowała-Rembielak

 

 

Anna Pawlikowska

Bogusława Damas

 

kwiecień

Konkurs przedmiotowy EDI

 

 

 

 

 

Gminny konkurs czytelniczy-etap szkolny

 

 

Dzień Ziemi

 

 

 

 

Okręgowy konkurs fizyczny

 

 

Jarosław Szewczyk

Monika Milczarek

Ariadna Galewska

Ewa Gąsiorowska

Agnieszka Grabowska

 

Alicja Kluska

Bożena Gąsiorowska

 

Anna Guć

Agnieszka Grabowska

 

 

 

Tomasz Mielczarek

Bogumiła Kwiecień

maj

Tydzień bibliotek

 

 

Potyczki matematyczne

 

 

 

Rozstrzygnięcie konkursu warcabowego

 

 

Konkurs turystyczno – krajoznawczy

 

Powiatowy konkurs chemiczny

 

Powiatowy konkurs geograficzny „Mapa źródłem informacji”

Alicja Kluska

Bożena Gąsiorowska

 

Jarosław Szewczyk

Grażyna Leśniewska

Bogumiła Kwiecień

 

Elżbieta Rosiak

A. Staniucha - Szewczyk

 

Agnieszka Grabowska

 

Grażyna Leśniewska

 

Agnieszka Grabowska

Bogumiła Kwiecień

 

czerwiec

Podchody geograficzne

 

Dzień Dziecka – Dzień Sportu

 

 

Gminny konkurs językowy- etap szkolny

 

 

Festyn rodzinny

 

Zwiedzanie Cmentarza Żydowskiego

w Zduńskiej Woli

 

 

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2020/2021

 

Agnieszka Grabowska

 

Nauczyciele w-f

Opiekunowie samorządu

 

Nauczyciele języków obcych

 

Wszyscy nauczyciele

 

Agnieszka Grabowska

 

 

 

Wychowawcy klas 7