Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na naszej szkolnej stronie internetowej!

Harmonogram konsultacji z nauczycielem

Harmonogram konsultacji  nauczycieli  z uczniami lub jego rodzicami w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Czechach

Lp.

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia

Godzina

1

Stoparczyk Anna

poniedziałek - piątek

  8:00 - 14:00

2

Mielczarek Tomasz

poniedziałek - piątek

  8:00 - 14:00

3

Wojtasik Ewa

poniedziałek - piątek

  8:00 - 14:00

4

Banaś Joanna

wtorek

czwartek

  9:00 - 13:00

 12:00 - 14:00

5

Budzyńska-Górecka Marzena

poniedziałek

czwartek

 9:00-12:00

 14:00-15:00

6

Chwiałkowska Barbara

środa

piątek

  9:00 - 11:00

 12:00 - 14:00

7

Curul Zbigniew

wtorek

piątek

 12:00 - 14:00

 10:00 - 12:00

8

Damas Bogusława

poniedziałek

środa

  9:00 - 11:30

 11:30 - 15:00

9

Filipowska Agnieszka

poniedziałek

środa 

 10:00 - 13:00

  8:00 - 11:00

10

Fulko Elżbieta

poniedziałek

piątek

  8:00 - 10:00

 12:00 - 14:00

11

Galewska Ariadna

poniedziałek

czwartek

 11:00 - 12:00

  9:00 - 12:00

12

Gąsiorowska Ewa

wtorek

piątek

  9:00 – 12.00

 12:00 – 13:00

13

Gąsiorowska Bożena

środa

piątek

  9:00 - 12:00

  8:00 - 9:00

14

Grabowska Agnieszka

wtorek

piątek

  10:00 - 12:00

  11:00 - 13:00

15

Górzawski Artur

wtorek

piątek

  8:00 - 11:00

  9:00 - 12:00

16

Guć Anna

wtorek

piątek

 13:00 - 15:00

 10:00 - 12:00

17

Gutowska Justyna

wtorek

czwartek

 10:00 - 12:00

 12:00 - 14:00

18

Jasiewicz Donata

wtorek

środa

 11:30 - 14:30

 10:00 - 13:00

19

Kiełbaska Małgorzata

środa

piątek

 11:00 - 14:00

 10:00 - 11:00

20

Kikowska Ewa

wtorek

piątek

  8:00 - 11:30

 10:30 - 13:00

21

Kluska Alicja

wtorek

piątek

 10:00 - 12:00

 11:00 - 13:00

22

Kotowska Ewelina

poniedziałek

czwartek

 10:00 – 12:00

  8:00 – 10:00

23

Kowalczyk Wiola

poniedziałek

piątek

 10:00 – 13:00

  9:00 – 12:00

24

Kowalska Alicja

poniedziałek

środa

 9:00-13:00

 12:00-14:00

25

Kulda Katarzyna

wtorek

czwartek

 10:00 – 14:00

 10:00 – 12:00

26

Kwiecień Bogumiła

wtorek

środa

 11:00 – 15:00

  9:00 – 11:00

27

Leśniewska Grażyna

poniedziałek

czwartek

 10:00 – 14:00

 11:00 – 13:00

28

Marczewska Grażyna

poniedziałek

czwartek

 11:00 – 15:00

  9:00 – 11:00

29

Milczarek Monika

poniedziałek

środa

 10:00 – 12:00

 12:00 – 14:00

30

Niewiadomska Aneta

środa

piątek

 10:00 – 13:00

  9:00 – 10:00

31

Pawlikowska Anna

poniedziałek

czwartek

 10:00 – 13:00

 11:00 – 14:00

32

Pędziwiatr Ewa

środa

piątek

 11:00 - 14:00

  9:00 – 10:00

33

Rosiak Elżbieta

środa

piątek

  9:00 – 12:00

 10:00 – 13:00

34

Skrzypczyńska Beata

poniedziałek

środa

 11:00 – 15:00

  9:00 – 11:00

35

Sowała-Rembielak Anna

wtorek

czwartek

  9:00 – 13:00

 10:00 – 12:00

36

Staniucha-Szewczyk Agnieszka

poniedziałek

piątek

  9:00 – 13:00

 13:00 – 15:00

37

Szewczyk Jarosław

wtorek

czwartek

  9:00 – 13:00

  9:00 – 11:00

38

Wróbel Aleksandra

środa

piątek

  9:00 – 13:00

  9:00 – 11:00