Witamy na naszej szkolnej stronie internetowej!

Szkoła Podstawowa w Czechach - Klasa 7b

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język angielski podstawa 20 mgr Monika Milczarek
08:55 - 09:40 biologia 311 mgr Anna Guć
09:50 - 10:35 fizyka 302 mgr Tomasz Mielczarek
10:45 - 11:30 wychowanie fizyczne Dziewczęta D mgr Donata Jasiewicz
zajęcia świetlicowe chłopcy mgr Agnieszka Staniucha-Szewczyk
11:40 - 12:25 godzina wychowawcza 218 mgr Agnieszka Filipowska
12:40 - 13:25 język polski 216 mgr Agnieszka Filipowska
13:30 - 14:15 wychowanie fizyczne chłopcy D mgr Artur Górzawski
zajęcia komputerowe grupa 2 18 mgr Ewelina Kotowska
14:20 - 15:05 wychowanie fizyczne chłopcy D mgr Artur Górzawski

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 zajęcia komputerowe grupa 1 18 mgr Ewelina Kotowska
08:55 - 09:40 matematyka 316 mgr Grażyna Leśniewska
09:50 - 10:35 język angielski rozszerzenie 17 mgr Monika Milczarek
zajęcia świetlicowe podstawa mgr Agnieszka Staniucha-Szewczyk
10:45 - 11:30 język angielski podstawa 17 mgr Monika Milczarek
język rosyjski rozszerzenie 308 mgr Joanna Banaś
11:40 - 12:25 chemia 316 mgr Alina Wrąbel
12:40 - 13:25 fizyka 302 mgr Tomasz Mielczarek
13:30 - 14:15 religia 211 mgr Grażyna Marczewska
14:20 - 15:05 wychowanie fizyczne Dziewczęta mgr Donata Jasiewicz

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 wychowanie do życia w rodzinie I okres 17 mgr Mirosława Walczak
doradztwo zawodowe II okres 16 mgr Alicja Kowalska
08:55 - 09:40 język rosyjski rozszerzenie 308 mgr Joanna Banaś
język angielski podstawa 316 mgr Monika Milczarek
09:50 - 10:35 język polski 310 mgr Agnieszka Filipowska
10:45 - 11:30 religia 211 mgr Grażyna Marczewska
11:40 - 12:25 język rosyjski podstawa 308 mgr Joanna Banaś
język angielski rozszerzenie 18 mgr Monika Milczarek
12:40 - 13:25 wychowanie fizyczne dziewczyny D mgr Donata Jasiewicz
wychowanie fizyczne chłopcy D mgr Artur Górzawski
13:30 - 14:15 matematyka 302 mgr Grażyna Leśniewska

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 wychowanie fizyczne dziewczyny D mgr Donata Jasiewicz
wychowanie fizyczne chłopcy D mgr Artur Górzawski
08:55 - 09:40 geografia 310 mgr Agnieszka Grabowska
09:50 - 10:35 historia 318 mgr Ewa Pędziwiatr
10:45 - 11:30 matematyka 316 mgr Grażyna Leśniewska
11:40 - 12:25 język polski 218 mgr Agnieszka Filipowska
12:40 - 13:25 język polski 218 mgr Agnieszka Filipowska
13:30 - 14:15 język rosyjski podstawa 308 mgr Joanna Banaś
język angielski rozszerzenie 17 mgr Monika Milczarek
14:20 - 15:05 chemia 316 mgr Alina Wrąbel