Witamy na naszej szkolnej stronie internetowej!

Szkoła Podstawowa w Czechach - Klasa 8a

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język polski 20 mgr Aneta Niewiadomska
08:55 - 09:40 kreatywne eksperym.
09:50 - 10:35 matematyka 302 mgr Bogumiła Kwiecień
10:45 - 11:30 chemia 316 mgr Grażyna Leśniewska
11:40 - 12:25 godzina wychowawcza 16 mgr Jarosław Szewczyk
12:45 - 13:30 wiedza o społeczeństwie 318 mgr Ewa Pędziwiatr
wiedza o społeczeństwie 318 mgr Ewa Pędziwiatr
13:35 - 14:20 język angielski mgr Monika Milczarek
14:25 - 15:10 geografia 310 mgr Agnieszka Grabowska

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 wiedza o społeczeństwie 318 mgr Ewa Pędziwiatr
08:55 - 09:40 historia 318 mgr Ewa Pędziwiatr
09:50 - 10:35 język rosyjski 308 mgr Joanna Banaś
10:45 - 11:30 informatyka 18 mgr Jarosław Szewczyk
wychowanie fizyczne D mgr Donata Jasiewicz
11:40 - 12:25 fizyka 302 mgr Tomasz Mielczarek
12:45 - 13:30 matematyka 316 mgr Bogumiła Kwiecień
13:35 - 14:20 biologia 311 mgr Anna Guć

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 język polski 20 mgr Aneta Niewiadomska
09:50 - 10:35 język polski 20 mgr Aneta Niewiadomska
10:45 - 11:30 matematyka 302 mgr Bogumiła Kwiecień
11:40 - 12:25 religia 211 mgr Grażyna Marczewska
12:45 - 13:30 edukacja dla bezpieczeństwa 313 mgr Zbigniew Curul
13:35 - 14:20 doradztwo zawodowe 20 mgr Alicja Kowalska

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 chemia 316 mgr Grażyna Leśniewska
08:55 - 09:40 język polski 20 mgr Aneta Niewiadomska
09:50 - 10:35 kreatywny język polski 20 mgr Aneta Niewiadomska
10:45 - 11:30 język rosyjski 308 mgr Joanna Banaś
11:40 - 12:25 wychowanie fizyczne M mgr Donata Jasiewicz
wychowanie fizyczne D mgr Artur Górzawski
12:45 - 13:30 wychowanie fizyczne D mgr Donata Jasiewicz
wychowanie fizyczne D mgr Artur Górzawski
13:35 - 14:20 religia 216 mgr Grażyna Marczewska

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język polski 20 mgr Aneta Niewiadomska
08:55 - 09:40 historia 318 mgr Ewa Pędziwiatr
09:50 - 10:35 wychowanie fizyczne D mgr Donata Jasiewicz
wychowanie fizyczne D mgr Artur Górzawski
10:45 - 11:30 język angielski 216 mgr Monika Milczarek
11:40 - 12:25 fizyka 302 mgr Tomasz Mielczarek
12:45 - 13:30 matematyka 302 mgr Bogumiła Kwiecień
13:35 - 14:20 kreatywna matematyka 302 mgr Bogumiła Kwiecień