Witamy na naszej szkolnej stronie internetowej!

Szkoła Podstawowa w Czechach - Klasa 8b

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 wiedza o społeczeństwie 318 mgr Ewa Pędziwiatr
08:55 - 09:40 kreatywne eksperym.
09:50 - 10:35 język angielski 17 mgr Monika Milczarek
język rosyjski 308 mgr Joanna Banaś
10:45 - 11:30 język rosyjski 308 mgr Joanna Banaś
język angielski 17 mgr Monika Milczarek
11:40 - 12:25 godzina wychowawcza 218 mgr Agnieszka Filipowska
12:45 - 13:30 język polski 218 mgr Agnieszka Filipowska
13:35 - 14:20 chemia 316 mgr Grażyna Leśniewska
14:25 - 15:10 religia 308 mgr Grażyna Marczewska

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 matematyka 316 mgr Grażyna Leśniewska
08:55 - 09:40 język polski 218 mgr Agnieszka Filipowska
09:50 - 10:35 język polski 218 mgr Agnieszka Filipowska
10:45 - 11:30 wychowanie fizyczne D mgr Aleksandra Wróbel
wychowanie fizyczne D mgr Artur Górzawski
11:40 - 12:25 edukacja dla bezpieczeństwa 313 mgr Zbigniew Curul
12:45 - 13:30 geografia 310 mgr Agnieszka Grabowska
13:35 - 14:20 fizyka 302 mgr Tomasz Mielczarek
14:25 - 15:10 religia 308 mgr Grażyna Marczewska

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 matematyka 316 mgr Grażyna Leśniewska
09:50 - 10:35 chemia 316 mgr Grażyna Leśniewska
10:45 - 11:30 język polski 211 mgr Agnieszka Filipowska
11:40 - 12:25 język angielski 17 mgr Monika Milczarek
język rosyjski 308 mgr Joanna Banaś
12:45 - 13:25 historia 318 mgr Ewa Pędziwiatr
13:30 - 14:20 wiedza o społeczeństwie 318 mgr Ewa Pędziwiatr
14:25 - 15:10 wychowanie do życia w rodzinie 211 mgr Grażyna Marczewska

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 fizyka 302 mgr Tomasz Mielczarek
08:55 - 09:40 informatyka 18 mgr Ewelina Kotowska
język angielski 17 mgr Monika Milczarek
09:50 - 10:35 matematyka 316 mgr Grażyna Leśniewska
10:45 - 11:30 kreatywna matematyka 316 mgr Grażyna Leśniewska
11:40 - 12:25 wychowanie fizyczne D mgr Aleksandra Wróbel
wychowanie fizyczne D mgr Artur Górzawski
12:45 - 13:30 wychowanie fizyczne D mgr Aleksandra Wróbel
wychowanie fizyczne D mgr Artur Górzawski
13:35 - 14:20 kreatywny język polski 310 mgr Agnieszka Filipowska

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 historia 318 mgr Ewa Pędziwiatr
08:55 - 09:40 język rosyjski 308 mgr Joanna Banaś
język angielski 316 mgr Monika Milczarek
09:50 - 10:35 wychowanie fizyczne D mgr Aleksandra Wróbel
wychowanie fizyczne D mgr Artur Górzawski
10:45 - 11:30 język polski 310 mgr Agnieszka Filipowska
11:40 - 12:25 język angielski 216 mgr Monika Milczarek
informatyka 18 mgr Ewelina Kotowska
12:45 - 13:30 matematyka 316 mgr Grażyna Leśniewska
13:35 - 14:20 biologia 311 mgr Anna Guć