Witamy na naszej szkolnej stronie internetowej!

Szkoła Podstawowa w Czechach - Klasa 5a

Wychowawca

mgr Ewa Pędziwiatr

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 kreatywna historia 318 mgr Ewa Pędziwiatr
09:50 - 10:35 język polski 218 mgr Agnieszka Filipowska
10:45 - 11:30 język polski 218 mgr Agnieszka Filipowska
11:40 - 12:25 godzina wychowawcza 318 mgr Ewa Pędziwiatr
12:45 - 13:30 matematyka 302 mgr Bogumiła Kwiecień
13:35 - 14:20 religia 308 mgr Grażyna Marczewska

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 wychowanie fizyczne D mgr Aleksandra Wróbel
wychowanie fizyczne D mgr Artur Górzawski
08:55 - 09:40 język rosyjski 308 mgr Joanna Banaś
09:50 - 10:35 język angielski 216 mgr Ewa Gąsiorowska
10:45 - 11:30 geografia 310 mgr Agnieszka Grabowska
11:40 - 12:25 język polski 218 mgr Agnieszka Filipowska
12:45 - 13:30 matematyka 316 mgr Bogumiła Kwiecień

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 wychowanie fizyczne D mgr Artur Górzawski
08:55 - 09:40 wychowanie fizyczne D mgr Aleksandra Wróbel
wychowanie fizyczne D mgr Artur Górzawski
09:50 - 10:35 język polski 211 mgr Agnieszka Filipowska
10:45 - 11:30 historia 318 mgr Ewa Pędziwiatr
11:40 - 12:25 plastyka 209 mgr Barbara Chwiałkowska
12:45 - 13:30 muzyka 211 mgr Bożena Gąsiorowska

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 matematyka 310 mgr Bogumiła Kwiecień
08:55 - 09:40 religia 211 mgr Grażyna Marczewska
09:50 - 10:35 wychowanie fizyczne D mgr Aleksandra Wróbel
informatyka 18 mgr Ewelina Kotowska
10:45 - 11:30 język angielski 218 mgr Ewa Gąsiorowska
11:40 - 12:25 język polski 310 mgr Agnieszka Filipowska
12:45 - 13:30 informatyka 18 mgr Ewelina Kotowska

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język rosyjski 308 mgr Joanna Banaś
08:55 - 09:40 wychowanie fizyczne D mgr Aleksandra Wróbel
wychowanie fizyczne D mgr Artur Górzawski
09:50 - 10:35 historia D mgr Ewa Pędziwiatr
10:45 - 11:30 biologia 311 mgr Anna Guć
11:40 - 12:25 matematyka 308 mgr Bogumiła Kwiecień
12:45 - 13:30 język angielski 211 mgr Ewa Gąsiorowska
13:40 - 14:20 technika 209 mgr Barbara Chwiałkowska