Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na naszej szkolnej stronie internetowej!

Szkoła Podstawowa w Czechach - Klasa 6b

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język polski 318 mgr Małgorzata Kiełbaska
08:55 - 09:40 język polski 318 mgr Małgorzata Kiełbaska
09:50 - 10:35 biologia 311 mgr Anna Guć
10:45 - 11:30 matematyka 308 mgr Bogumiła Kwiecień
11:40 - 12:25 godzina wychowawcza 308 mgr Bogumiła Kwiecień
12:40 - 13:25 informatyka 313 mgr Ewelina Kotowska

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 muzyka 211 mgr Bożena Gąsiorowska
09:50 - 10:35 matematyka 302 mgr Bogumiła Kwiecień
10:45 - 11:30 język polski 218 mgr Małgorzata Kiełbaska
11:40 - 12:25 język angielski 308 mgr Ewa Gąsiorowska
12:40 - 13:25 wychowanie fizyczne D mgr Artur Górzawski
wychowanie fizyczne D mgr Aleksandra Wróbel
13:40 - 14:25 geografia 310 mgr Agnieszka Grabowska
14:30 - 15:15 wychowanie do życia w rodzinie 211 mgr Grażyna Marczewska

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 historia 318 mgr Ewa Pędziwiatr
09:50 - 10:35 religia 211 mgr Grażyna Marczewska
10:45 - 11:30 język rosyjski 308 mgr Jolanta Kurzynoga
11:40 - 12:25 język angielski 216 mgr Ewa Gąsiorowska
12:40 - 13:25 język polski 218 mgr Małgorzata Kiełbaska
13:40 - 14:25 informatyka 313 mgr Ewelina Kotowska

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 język polski 218 mgr Małgorzata Kiełbaska
09:50 - 10:35 język angielski 216 mgr Ewa Gąsiorowska
10:45 - 11:30 matematyka 318 mgr Bogumiła Kwiecień
11:40 - 12:25 wychowanie fizyczne D mgr Aleksandra Wróbel
wychowanie fizyczne D mgr Artur Górzawski
12:40 - 13:25 wychowanie fizyczne D mgr Aleksandra Wróbel
wychowanie fizyczne D mgr Artur Górzawski
13:40 - 14:25 religia 211 mgr Grażyna Marczewska

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język rosyjski 308 mgr Jolanta Kurzynoga
08:55 - 09:40 plastyka 209 mgr Barbara Chwiałkowska
09:50 - 10:35 technika 209 mgr Barbara Chwiałkowska
10:45 - 11:30 historia 318 mgr Ewa Pędziwiatr
11:40 - 12:25 wychowanie fizyczne D mgr Artur Górzawski
wychowanie fizyczne D mgr Aleksandra Wróbel
12:40 - 13:25 matematyka 308 mgr Bogumiła Kwiecień