Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na naszej szkolnej stronie internetowej!

Szkoła Podstawowa w Czechach - Klasa 6c

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 wychowanie do życia w rodzinie 211 mgr Grażyna Marczewska
08:55 - 09:40 religia 211 mgr Grażyna Marczewska
09:50 - 10:35 język angielski 216 mgr Ariadna Galewska
10:45 - 11:30 język angielski 216 mgr Ariadna Galewska
11:40 - 12:25 godzina wychowawcza 316 mgr Grażyna Leśniewska
12:40 - 13:25 matematyka 316 mgr Grażyna Leśniewska
13:40 - 14:25 informatyka 313 mgr Ewelina Kotowska

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 historia 318 mgr Ewa Pędziwiatr
09:50 - 10:35 muzyka 211 mgr Bożena Gąsiorowska
10:45 - 11:30 język polski 20 mgr Aneta Niewiadomska
11:40 - 12:25 matematyka 316 mgr Grażyna Leśniewska
12:40 - 13:25 wychowanie fizyczne D mgr Artur Górzawski
wychowanie fizyczne D mgr Aleksandra Wróbel

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język angielski 216 mgr Ariadna Galewska
08:55 - 09:40 język rosyjski 308 mgr Jolanta Kurzynoga
09:50 - 10:35 historia 318 mgr Ewa Pędziwiatr
10:45 - 11:30 matematyka 316 mgr Grażyna Leśniewska
11:40 - 12:25 język polski 20 mgr Aneta Niewiadomska
12:40 - 13:25 geografia 310 mgr Agnieszka Grabowska

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język polski 20 mgr Aneta Niewiadomska
08:55 - 09:40 język polski 20 mgr Aneta Niewiadomska
09:50 - 10:35 religia 211 mgr Grażyna Marczewska
10:45 - 11:30 technika 209 mgr Barbara Chwiałkowska
11:40 - 12:25 wychowanie fizyczne D mgr Artur Górzawski
wychowanie fizyczne D mgr Aleksandra Wróbel
12:40 - 13:25 wychowanie fizyczne D mgr Artur Górzawski
wychowanie fizyczne D mgr Aleksandra Wróbel
13:40 - 14:25 plastyka 209 mgr Barbara Chwiałkowska

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 biologia 311 mgr Anna Guć
08:55 - 09:40 język rosyjski 308 mgr Jolanta Kurzynoga
09:50 - 10:35 matematyka 316 mgr Grażyna Leśniewska
10:45 - 11:30 język polski 20 mgr Aneta Niewiadomska
11:40 - 12:25 wychowanie fizyczne D mgr Artur Górzawski
wychowanie fizyczne D mgr Aleksandra Wróbel
12:40 - 13:25 informatyka 313 mgr Ewelina Kotowska