Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na naszej szkolnej stronie internetowej!

Szkoła Podstawowa w Czechach - Klasa 7a

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 biologia 311 mgr Anna Guć
08:55 - 09:40 język polski 218 mgr Stoparczyk Anna
09:50 - 10:35 religia 211 mgr Grażyna Marczewska
10:45 - 11:30 geografia 310 mgr Agnieszka Grabowska
11:40 - 12:25 godzina wychowawcza 311 mgr Monika Milczarek
12:40 - 13:25 matematyka 308 mgr Bogumiła Kwiecień
13:40 - 14:25 wychowanie fizyczne D mgr Artur Górzawski
wychowanie fizyczne D mgr Aleksandra Wróbel
14:30 - 15:15 wychowanie fizyczne D mgr Artur Górzawski
wychowanie fizyczne D mgr Aleksandra Wróbel

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język rosyjski 308 mgr Jolanta Kurzynoga
08:55 - 09:40 język polski 218 mgr Stoparczyk Anna
09:50 - 10:35 chemia 316 mgr Grażyna Leśniewska
10:45 - 11:30 matematyka 302 mgr Bogumiła Kwiecień
11:40 - 12:25 język angielski 311 mgr Monika Milczarek
12:40 - 13:25 plastyka 209 mgr Barbara Chwiałkowska
13:40 - 14:25 religia 211 mgr Grażyna Marczewska
14:30 - 15:15 wychowanie do życia w rodzinie 211 mgr Grażyna Marczewska

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język polski 218 mgr Stoparczyk Anna
08:55 - 09:40 język polski 218 mgr Stoparczyk Anna
09:50 - 10:35 matematyka 302 mgr Bogumiła Kwiecień
10:45 - 11:30 język angielski 311 mgr Monika Milczarek
11:40 - 12:25 wychowanie fizyczne D mgr Artur Górzawski
wychowanie fizyczne D mgr Aleksandra Wróbel
12:40 - 13:25 muzyka 211 mgr Bożena Gąsiorowska
13:40 - 14:25 geografia 310 mgr Agnieszka Grabowska
14:30 - 15:15 historia 318 mgr Ewa Pędziwiatr

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 chemia 316 mgr Grażyna Leśniewska
08:55 - 09:40 fizyka 302 mgr Tomasz Mielczarek
09:50 - 10:35 informatyka 313 mgr Ewelina Kotowska
wychowanie fizyczne D mgr Aleksandra Wróbel
10:45 - 11:30 język rosyjski 308 mgr Jolanta Kurzynoga
11:40 - 12:25 język polski 310 mgr Stoparczyk Anna
12:40 - 13:25 matematyka 302 mgr Bogumiła Kwiecień
13:40 - 14:25 język angielski 311 mgr Monika Milczarek

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:55 - 09:40 historia 318 mgr Ewa Pędziwiatr
09:50 - 10:35 wychowanie fizyczne D mgr Artur Górzawski
informatyka 313 mgr Ewelina Kotowska
10:45 - 11:30 kreatywne eksperym. 311 mgr Anna Guć
11:40 - 12:25 biologia 311 mgr Anna Guć
12:40 - 13:25 fizyka 302 mgr Tomasz Mielczarek
13:40 - 14:25 doradztwo zawodowe 310 mgr Donata Jasiewicz