08 marca 2016 20:29 | Aktualności

SIEDMIU WSPANIAŁYCH

5 marca 2016 roku siedmiu uczniów klasy 3B gimnazjum: Hubert Szafran, Damian Odbieżałek, Piotr Raczyński, Dawid Pakulski, Piotr Filipowski, Przemysław Siądała, Jan Wiśniewski wzięło udział w konkursie historycznym pt. „Polska pod rządami dynastii Piastów 966-1370”. Konkurs zorganizowany został przez II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli we współpracy z Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Konkurs adresowany był do młodzieży z klas III gimnazjum, zainteresowanej historią i pragnącej pogłębić swoją wiedzę w tym zakresie, a w przyszłości być może rozpocząć studia na ww. wydziale. Wyróżnienia zdobyli: Dawid Pakulski, Hubert Szafran, Piotr Filipowski, Damian Odbieżałek. 16 marca wszyscy uczniowie będą mieli możliwość zwiedzenia Wydziału Prawa i Administracji oraz uczestniczenia w interesujących zajęciach przygotowanych specjalnie dla nich przez wykładowców i studentów.