23 marca 2017 20:21 | Aktualności

How good is your English?

4 marca 2017r. odbył się IV Powiatowy Konkurs z Języka Angielskiego, który przeprowadzono w LO im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy IIIB Jakub Darol i Wojciech Król. Do konkursu przygotowywała ich pani Ariadna Galewska. Zadaniem uczniów było rozwiązanie testu dotyczącego znajomości języka angielskiego.
Po napisaniu testu uczestnicy wzięli udział w wykładzie, który był prowadzony w języku angielskim, na temat interkomów. Konkurs był również możliwością sprawdzenia swojej wiedzy przed kwietniowym egzaminem gimnazjalnym. Kuba, po ciężkich zmaganiach, wywalczył dla naszej szkoły  wyróżnienie. Konkurs odbywał się pod patronatem Starostwa Powiatu Zduńskowolskiego, Wydziału Filologii Angielskiej UŁ oraz WODN w Sieradzu. Congratulation!