04 maja 2017 14:35 | Aktualności

VIII Rejonowy konkurs fizyczny

11 marca 2017r. w I LO im. Kazimierza Wielkiego w Zduńskiej Woli odbyło się podsumowanie VIII Rejonowego Konkursu Fizycznego Dla Klas II Gimnazjum i Liceum, którego nasza szkoła jest współorganizatorem. Zmagania składały się z dwóch etapów.
W pierwszym uczniowie w macierzystych szkołach rozwiązywali test złożony z zadań zamkniętych. Do drugiego etapu przechodził każdy uczeń, który uzyskał minimum 60% poprawnych odpowiedzi (lub najlepsza piątka uczniów, jeżeli w szkole większa grupa piszących uzyskała taki wynik). Drugi etap odbył się 4 marca 2017r. Naszą szkołę reprezentowali: Mateusz Suchański, Jakub Tracewski oraz Agnieszka Kwiecień.
Ich opiekunami byli: pan Tomasz Mielczarek oraz pani Bogumiła Kwiecień.

Wyniki konkursu prezentują się następująco:

1 miejsce         Franciszek Zieliński   PG 1 Zduńska Wola

2 miejsce         Łukasz Suchański       ZGSPiP w Czechach