Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

18 czerwca 2020 22:40 | Aktualności

Fizyka nie znika. XI Regionalny Konkurs Fizyczny

Mimo pandemii naszym kreatywnym nauczycielom i zdolnym uczniom udało się przeprowadzić XI Rejonowy Konkurs Fizyczny 2020. W konkursie corocznie biorą udział uczniowie II klas szkół ponadpodstawowych oraz klas ósmych szkół podstawowych. Szkoła w Czechach, jak zwykle, wystawiła bardzo silną reprezentację w skład której weszli: Mateusz Bujnowski kl. 8B, Lena Dąbrowska kl.8A oraz Dawid Kwarciak kl. 8A. Wszyscy wymienieni uczniowie otrzymali w tym konkursie wyróżnienia. Uczniów do udziału w fizycznych zmaganiach przygotowali pani Bogumiła Kwiecień i pan dyrektor Tomasz Mielczarek. Warto zaznaczyć, że nasza szkoła była jednym z organizatorów konkursu wraz ze Starostwem Powiatowym w Zduńskiej Woli, Gminą Zduńska Wola oraz I Liceum Ogólnokształcącym w Zduńskiej Woli.

Zapraszamy także do obejrzenia prezentacji przygotowanej przez uczennice klasy 8B Wiktorię Kotowską i Julię Raj.

Podsumowanie konkursu  (kliknij w link)